تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 فروردین 1401 - 11:43
31 بازدید
کد خبر : 196759

دانلود زیرنویس فیلم James 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم James 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم James 2022 جیمز  یک فیلم اکشن مهیج هندی به زبان کانادایی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی چتان کومار است.  در این فیلم پونیث راجکومار و پریا آناند به ایفای نقش پرداخته اند. این ظاهر پس از مرگ پونیث پس از مرگ او در ۲۹ اکتبر ۲۰۲۱ است. این فیلم دومین همکاری

دانلود زیرنویس فیلم James 2022 جیمز  یک فیلم اکشن مهیج هندی به زبان کانادایی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی چتان کومار است.  در این فیلم پونیث راجکومار و پریا آناند به ایفای نقش پرداخته اند. این ظاهر پس از مرگ پونیث پس از مرگ او در ۲۹ اکتبر ۲۰۲۱ است. این فیلم دومین همکاری پونیث، پریا و ساراتکومار پس از راجاکومارا (۲۰۱۷) بود. آهنگ و موسیقی متن فیلم به ترتیب توسط V. Harikrishna و Charan Raj ساخته شده است.[۸] این فیلم در ۱۷ مارس ۲۰۲۲ به مناسبت تولد پونیث راجکومار اکران شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/james-2022/

James (2022) Movie Review, Ratings, Star Cast & All Details!

زیرنویس فیلم James 2022 این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد که کارگردانی، سکانس‌های اکشن، طرح داستان، ارزش‌های تولید و اجرای پونیث راجکومار را ستودند، اما انتقادات به سمت نگارش و عدم وجود آنتاگونیست قوی جلب شد.

با این حال، مخاطبان آن را به عنوان ادای احترام به پونیث در نظر گرفتند. این فیلم به موفقیت بزرگی در گیشه تبدیل شد و رکورد بزرگترین مجموعه روز افتتاحیه برای هر فیلم کانادایی را با فروش حدود ۲۸ کرور روپیه  تا ۳۲ کرور روپیه در روز اول شکست. این فیلم در عرض ۴ روز پس از اکران ۱۰۰ کرور فروخت و دومین فیلم پرفروش کانادایی در آن زمان شد در حالی که سریعترین فیلم کانادایی با فروش ۱۰۰ کرور روپیه در گیشه شد.

سندیکای جنایی که در بنگلور فعالیت می کند بین سه گروه تقسیم می شود: سندیکای اسب طلایی متعلق به جوزف آنتونی از کشورهای آسیایی، سندیکای اسکورپیون متعلق به راتانلال از قلمرو شمالی بنگلور و سندیکای گایاکواد متعلق به جایدف گایاکواد و پسرش ویجی فعالیت می کنند. Gayakwad در قلمرو جنوبی بنگلور فعالیت می کند. ویجی گایاکواد زمانی که جایدف گایاکواد توسط مهاجمان ناشناس به قتل می رسد، درگیر یک موقعیت تهدید کننده زندگی می شود. پس از اینکه متوجه شد خانواده اش نیز در خطر هستند، سانتوش کومار را که مدیر آژانس امنیتی جی وینگز است به دلیل مهارت و تاکتیک هایش در انجام وظایفش به عنوان محافظ خود منصوب می کند. سانتوش به ویجی در معاملات تجاری خود کمک می کند، در حالی که راتانلال را نیز کشته است، زمانی که او سعی می کند سندیکای گایاکواد را فتح کند. او همچنین از خانواده ویجی در برابر انواع خطرات محافظت می کند. ویجی سپس از سانتوش می خواهد که از خواهرش نیشا گایاکواد که پس از اتمام تحصیلات پزشکی خود از سنگاپور به هند بازگشته است، محافظت کند.

پس از حمله، سانتوش و نیشا به دهکده ای در مادیکری می گریزند، جایی که نیشا عاشق سانتوش می شود. او از برادرش می خواهد که رابطه آنها را بپذیرد. ویجی با اکراه می پذیرد. در یک مهمانی که ویجی تصمیم خود را برای واگذاری معاملات تجاری خود به نیشا اعلام می کند، ویجی نیز سانتوش را به همه معرفی می کند. در این نقطه از زمان، سانتوش از ویجی می‌پرسد که آیا از چیزی در زندگی‌اش می‌ترسد، فقط برای شروع یک تیراندازی که او محافظان دیگرش را می‌کشد و فاش می‌کند که او کسی بود که جایادف را ترور کرد تا ویجی بتواند او را استخدام کند. در همان زمان، قاتل جوزف وارد مهمانی می‌شوند و وقتی سانتوش را پیدا می‌کنند، که او را جیمز می‌شناسند، دشمن خود را که گمان می‌رود مرده است، پیدا کنند. یکی از آنها قبل از اینکه توسط سانتوش سر بریده شود، این را به جوزف اطلاع می دهد. سانتوش ویجی را به همراه نیشا می رباید و به اتاق بازجویی آژانس امنیتی می آورد. راکش کومار پیرنگی، که همکار سانتوش در آژانس جی وینگز است، گذشته سانتوش را برای نیشا فاش می‌کند. سانتوش یک سرباز ارتش در کشمیر بود که برای عروسی اکانث، دوست افسر IAS خود، به پوندیچری رسید.

James (2022 Kannada Movie) Cast & Crew, Trailer, Guide to Watch Online,  Review, Rating, Budget, Box Office Collection, Social Media, Facebook,  Instagram, Twitter, WhatsApp, Google YouTube & More » Celpox

زیرنویس James 2022 فلاش بک دیگر نشان می دهد که جاگان، آمار، مدان، اکانث و سانتوش (جیمز) از دوران کودکی خود در یتیم خانه Nammane Shakthidhaama دوستان بودند و در مراحل بعدی زندگی خود در بخش های مختلف دولتی کار می کردند.

دو روز قبل از عروسی، جگان فاش می‌کند که وقتی به عنوان افسر ATS مسئولیت را بر عهده گرفت، جان، رابین و پیتر را به جرم قاچاق مواد مخدر و اسلحه به رهبری سندیکای اسب طلایی دستگیر کرده بود. Santhosh همچنین فاش می کند که اسب طلایی نیز در کشمیر در حال عملیات بود زمانی که آنها در ماموریت نجات سرهنگ خود از دست تروریست ها بودند. مشخص شد که جان، پیتر و رابین در واقع برادران جوزف بودند و همچنین با سندیکای گایاکواد برای عملیات مرتبط بودند. در طول عروسی اکانت در پوندیچری، برادران جوزف وارد آن می شوند و همه حاضران در عروسی را می کشند. سانتوش که با کمک راکش زنده می ماند، به عنوان جیمز عازم اروپا می شود و با کشتن جان، پیتر و رابین سندیکا را نابود می کند و پس از آن به هند برمی گردد و از مقام بالاتر خود برای از بین بردن سندیکا اجازه می گیرد، که آنها موافقت می کنند و او مأموریت را آغاز می کند. – MISSION NORC. در حال حاضر، سانتوش، با کمک نیشا، جوزف، ویجی و گروهش را به دامی می کشاند که در آنجا او به همراه افسران جوخه خود اعضای سندیکا را دستگیر می کند. پس از دستگیری آنها، فیلم با ادای احترام سانتوش به پرچم هند با رضایت از انجام ماموریت دوستش به پایان می رسد.

پونیث قبل از مرگش، بخش عمده فیلمبرداری را به جز یک آهنگ و دوبله صدا به پایان رسانده بود. تیم فیلم بهترین کار را برای حفظ صدای پونیث که در طول فیلمبرداری گرفته شده بود، حفظ کرد، اما زمانی که دشوار به نظر می رسید، شیوا راجکومار، برادر بزرگ پونیث، برای شخصیت برادرش در نسخه کانادایی دوبله کرد.

پریا آناند برای نقش اصلی زن قرارداد امضا شد. سازندگان همچنین اعلام کردند که Srikanth، Hareesh Peradi، Mukesh Rishi و Anu Prabhakar در نقش های برجسته ای دیده خواهند شد. در سال ۲۰۲۱، R. Sarathkumar، [۲۹] Tilak Shekar، Shine Shetty، Chikkanna به بازیگران فیلم پیوستند.

این فیلم توسط کیشور پاتیکوندا با نام تولیدات کیشور تولید می شود. اولین برنامه فیلمبرداری از ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰ در بنگالورو آغاز شد. برنامه دوم فیلم از ۱۴ اکتبر ۲۰۲۰ در همپی آغاز شد. ک برنامه سریع نیز در فوریه ۲۰۲۱ در کشمیر شامل سکانس‌های اکشن مهم Puneeth Rajkumar بسته شد.  پونیث پس از بازگشت از کشمیر، مشغول فعالیت های تبلیغاتی فیلم دیگرش، یوواراتناآ شد که در ۱ آوریل در بحبوحه موج دوم همه گیری کووید-۱۹ اکران شد. بعد از اینکه دولت کارناتاکا به شروع مجدد فعالیت های فیلمبرداری اشاره کرد، تیم جیمز یک بار دیگر فیلمبرداری را از ۵ ژوئیه با سرعتی سریع از سر گرفت.

James (2022) - IMDb

این فیلم در ۱۷ مارس ۲۰۲۲ در کانادا در کنار نسخه‌های دوبله شده به زبان‌های هندی، مالایالام، تامیل و تلوگو در سینماها اکران شد. در روز اول در ۴۰۰۰ صفحه نمایش منتشر شد که شامل ۴۰۰ سالن سینما تنها در کارناتاکا و ۹۰۰ نمایش به صورت مالتی پلکس  بود که آن را به بزرگترین نسخه در آن زمان در کارناتاکا تبدیل کرد. فیلم تلوگو RRR به دلیل اکران این فیلم اکران خود را یک هفته به تعویق انداخته بود.

تخمین زده شد که این فیلم در روز اول اکران ۲۷ تا ۳۰ کرور به دست آورد که بالاترین روز افتتاحیه کلکسیون باکس آفیس داخلی برای یک فیلم کانادایی در آن زمان بود. گزارش شده است که تنها از بنگالورو ۶ کرور روپیه به دست آورده است – این اولین باری است که یک فیلم در روز افتتاحیه خود بیش از ۴ کرور روپیه در این شهر فروش داشته است. جمع آوری خالص در پایان روز اول حدود ۱۸ کرور روپیه تا ۲۲.۵ کرور روپیه گزارش شد.

گزارش شده است که در روز دوم ۱۰ کرور روپیه درآمد داشته است با مجموع ناخالص حدود ۳۷ کرور روپیه به ۴۵ کرور روپیه در ۲ روز. حدس زده می شد که مجموع ناخالص تئاتر برای ۳ روز حدود ۵۴ کرور روپیه تا ۵۷ کرور با مجموع خالص ۳۸ کرور روپیه برای همان دوره باشد. جمع آوری خالص برای ۴ روز حدود ۵۰ کرور روپیه گزارش شد. چندین رسانه گزارش دادند که فیلم در عرض ۴ روز ۱۰۰ کرور فروش داشته است براساس اعلام رسمی سازندگان در صفحه توییتر فیلم. این فیلم در عرض ۶ روز پس از اکران، بیش از ۱۲۵ کرور روپیه در گیشه فروش داشت. مجموعه‌های نمایشی فیلم در ۱۳ روز از ۱۵۰ کرور روپیه گذشت.

Times Of India به فیلم امتیاز ۴/۵ داد و فیلم را برای ارائه شیک آن تحسین کرد.  Deccan Herald فیلم را به خاطر سکانس‌های اکشن نرم و صاف با اکتان بالا تحسین کرد.[۶۰] Firstpost گفت که این فیلم “به طرز چشمگیری فیلمبرداری و تدوین شده است” و ارزش های تولید را ستود و خاطرنشان کرد که مجموعه ها “کلاس و بکر” هستند.  «دقیقه نیوز» «جلوه‌های بصری و زوایای دوربین هوشمند» را ستود. India Today به این فیلم امتیاز ۳/۵ داد و عملکرد پونیث را “از اجرای سکانس های احساسی گرفته تا اجرای مراحل دشوار رقص” تحسین کرد. هانس ایندیا نوشت: «پونیث فیلم را روی شانه‌اش می‌گیرد. او بلوک‌های اکشن را جالب‌تر کرد» و موسیقی پس‌زمینه را «بالاترین» نامید. ایندیان اکسپرس خاطرنشان کرد که “کسی نمی تواند از حس شدید مالیخولیا که با آگاهی از این واقعیت که این آخرین باری است که پونهث را روی صفحه می بیند، فرار کند”.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.