تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1400 - 15:20
22 بازدید
کد خبر : 32215

خدمات پلیس راهبردی و اثربخش است

خدمات پلیس راهبردی و اثربخش است

 استاندار هرمزگان با بیان اینکه با همت و تلاش جهادی نیروی انتظامی بسیاری از جرائم کاهش یافته و امیدواریم این توفیقات ادامه داشته باشد، گفت: خدمات پلیس راهبردی و اثربخش است و رونق تولید در سایه امنیت و تفکر جهادی محقق می شود. فریدون همتی صبح امروز (۱۷ مهرماه) در حاشیه صبحگاه مشترک به مناسبت هفته

خدمات پلیس راهبردی و اثربخش است

 استاندار هرمزگان با بیان اینکه با همت و تلاش جهادی نیروی انتظامی بسیاری از جرائم کاهش یافته و امیدواریم این توفیقات ادامه داشته باشد، گفت: خدمات پلیس راهبردی و اثربخش است و رونق تولید در سایه امنیت و تفکر جهادی محقق می شود.

فریدون همتی صبح امروز (۱۷ مهرماه) در حاشیه صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا، ضمن تبریک  این هفته به مجموعه انتظامی استان،  بیان داشت: قانون وظایف و چارچوب قانونی را برای نهادهای حکومتی، دولتی و نیروهای مسلح مشخص کرده است و اگر بخواهیم برای ارتقاء میزان توانمندی های انتظامی، امنیتی و کاهش جرائم راهبردهای مطلوب داشته باشیم می بایست از مشارکت همه دستگاه ها بهره مند شویم.

وی افزود: امنیت مهم ترین کالا و محصولی است که ملت از دولت انتظار دارد و در بستر داشتن یک امنیت پایدار است که می شود به توسعه و عمران و آبادانی پرداخت و مردم با آرامش خاطر در صحنه سازندگی کشور به زندگی روزمره بپردازند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه امروز جایگاه پلیس در نظر مردم جایگاهی تثبیت شده است، اظهار کرد: با عملکرد مطلوبی که از پلیس هرمزگان شاهد بودیم، یقینا انتظارات بیشتر خواهد شد و حق مطلب هم همین است که مردم از نظام اسلامی امنیتی با ضریب بالا را انتظار داشته باشند.

این مقام ارشد استانی تصریح کرد: ما امروز می بینیم که معدل امنیت استان به فضل پروردگار و پاس زحمات همه پرسنل خدوم در نیروی انتظامی استان، رتبه ۲۹ کشور را از حیث کمترین جرائم دارا می باشد،  یعنی بهترین شرایط،  بهترین وضعیت امنیت، نظم ، انضباط و آثار این امنیتی که امروز شما برقرار کردید هم در درون سرزمین و هم در درون آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان آثارش هویدا می باشد.

فریدون همتی با اشاره به اینکه خدمت به مردم یک توفیق است، بیان داشت: آمار و ارقام ارائه شده توسط فرمانده محترم انتظامی استان گویای این است که خیلی از جرائم نیز با همت و تلاش جهادی نیروی انتظامی کاهش یافته و امیدواریم این توفیقات ادامه داشته باشد.

وی با بیان گستردگی حوزه های مأموریتی پلیس، افزود : امروز پلیس افتخار این را دارد که با تمام توان در تمامی مأموریت های محوله و تعیین شده که قانون برایش تعیین کرده نسبت به ارائه خدمات به شهروندان عزیز همت گمارد.

رئیس شورای تأمین استان هرمزگان اظهار کرد: رونق تولید در سایه امنیت و تفکر جهادی محقق می شود و شکوفایی اقتصادی کشور، سرمایه گذاری، طرح ریزی برای توسعه و هرگونه فعالیتی که نیاز به آرامش در سطوح مختلف جامعه داشته باشد همه در گرو تأمین امنیت حاصل می گردد.

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه شهدای عزیزی که در راه امنیت تقدیم کردیم همانند شهید گرانقدر ناجا ” مجتبی سالارنسب” که چندروز پیش در جهت تأمین امنیت به شهادت رسید، ارزشمند و گرانقدرند و مردم عزیز قدردان زحمات شما عزیزان هستند، تشریح کرد: امنیت به عنوان مهمترین شاخص، برای توسعه زیرساخت ها به ویژه در بحث اقتصاد پویا باید مورد توجه همگان قرار گیرد و پلیس نیز با تمام امکانات به صورت جهادی و ایثارگونه پای کار می باشد و در این راه عزیزان زیادی جان خود را در راه امنیت کشور فداکرده اند.

فریدون همتی خاطر نشان کرد: آثار امنیت که با زحمات پلیس به دست آمده در کل کشور هویداست و اگر این منطقه به لحاظ امنیتی دچار خدشه شود امنیت کل کشور دچار خدشه خواهد شد بنابراین تلاش و کوشش های شما فراموش ناشدنی است

 پیوند مردم و نیروی انتظامی یک پیوند ناگسستنی است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه  اقدامات خوب و جهادی نیروی انتظامی، روحیه و امید را تقویت می کند، گفت: بی شک مأموریت های ناجا در حوزه بیانیه گام دوم در عرصه های اقتصاد مقاومتی، حمایت از امنیت سرمایه گذاری و همچنین در حوزه های هوشمند کردن پلیس با استفاده از تحقیقات و پژوهش های نوین از اهداف بلندی است که بحمداله ناجا گامهای خوبی در این زمینه برداشته است.
حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده بیان کرد: هفته ناجا راخدمت همه خواهران و برادران عزیز در مجموعه نیروی انتظامی استان هرمزگان و مجموعه نیروی انتظامی کشور تبریک عرض می نمایم.
وی با بیان اینکه اقدامات خوب و جهادی انجام شده توسط نیروی انتظامی به سایر حوزه ها و در بین مردم، روحیه و امید را تقویت می کند، افزود: من امروز با افتخار عرض می کنم تلاش های مجدانه صادقانه نیروی انتظامی هرمزگان و پشتیبانی ، حمایت و سیاستگذاری ها یی که در شورای تأمین استان به خوبی انجام شد  باعث گردید در حوزه فعالیت های مختلف استان هرمزگان این افتخار را به دست آورد که در مجموعه کشور بتواند جایگاه بسیار ارزشمندی بدست آورد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به اینکه  ما امروز در حالی هفته ناجا را گرامی می‌داریم که هفته ناجا فرصت مناسبی است که با این سازمان خدوم و ولایی با مروری به کارنامه ارزشمند خود نسبت به باز نگری و رفع معایب اقدام و ضریب موفقیت‌ها را افزایش دهد، اذعان داشت: هفته هایی که به عنوان گرامیداشت دستگاه ها و نهادها مطرح است،  فرصت مناسبی است که هم دستگاه مربوطه بتواند در کارکردها و عملکرد هایش  بازنگری کند و از طرف دیگر فرصت مهمی است که بتواند دستاوردهایشان را به اطلاع و سمع مردم عزیز برسانند.

حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده با بیان اینکه برای ما باعث افتخار است که نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف با اقتدار، امنیت را به رخ تمام دنیا می‌کشاند، تصریح کرد: اینها همه محصول تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های امنیتی است.

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: بی شک مأموریت های ناجا در حوزه بیانیه گام دوم در عرصه های اقتصاد مقاومتی و حمایت از امنیت سرمایه گذاری، هوشمند کردن پلیس با استفاده از تحقیقات و پژوهش های نوین ، سبک زندگی اسلامی و به ویژه در حوزه تأمین امنیت در عرصه های اجتماعی ، اقتصادی و امنیت مرزهای ما و حوزه های مختلفی از قبیل اخلاق و معنویت به عنوان یک راهکار مهم برای تحقق بیانیه گام دوم  استفاده نموده  از اهداف بلندی است که امروز به حمدالله نیروی انتظامی ما در این مسیر گام برداشته است.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام توان خود در حوزه آسیب به امنیت اجتماعی موضع گرفته است،  تصریح کرد:  در تأمین امنیت اقتصادی و پدیده قاچاق نیز  نقش ناجا در کشور کم نظیر و حتی می توان گفت بی نظیر است.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی با ورود به حوزه فرهنگی و اجتماعی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی توانسته با تلاش جهادی امنیت همه جانبه و متوازن را در سطح استان برقرار کند، خاطرنشان کرد: جا دارد فرصت را غنیمت شمرده و از جایگاه ارزشمندی که نیروی انتظامی استان در سطح کشور بدست آورده به همه کارکنان حاضر در میدان صبحگاه بالاخص فرمانده محترم انتظامی استان که به حمد الله با حضور موثر و فرماندهی راهبردی خویش توانسته نیروی انتظامی را به آحاد مردم نزدیک کرده  تبریک بگویم زیرا پیوند مردم و نیروی انتظامی یک پیوند ناگسستنی است و مردم قدر این عزیزان را می دانند.

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.