تاریخ انتشار : چهارشنبه 31 فروردین 1401 - 17:17
15 بازدید
کد خبر : 196936

دانلود زیرنویس فیلم Mighty Flash 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mighty Flash 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mighty Flash 2021 یک فلاش قدرتمند، یا حداقل یک شجاع، Destello Bravio چیزی خاص است. هیپنوتیزم‌کننده، بی‌نظیر، شاید علمی تخیلی است به همان شکلی که Undergods و Under The Skin هستند و نیستند. به طرق مختلف گرفتار احساسات مشابهی می شود، “بی عدالتی دیروز” در خیابان های خالی با کیفیت خاصی از

دانلود زیرنویس فیلم Mighty Flash 2021 یک فلاش قدرتمند، یا حداقل یک شجاع، Destello Bravio چیزی خاص است. هیپنوتیزم‌کننده، بی‌نظیر، شاید علمی تخیلی است به همان شکلی که Undergods و Under The Skin هستند و نیستند. به طرق مختلف گرفتار احساسات مشابهی می شود، “بی عدالتی دیروز” در خیابان های خالی با کیفیت خاصی از نور قدم می زند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/mighty-flash-2021/

Mighty Flash (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Mighty Flash 2021 با شروع در تاریکی با افزایش آهسته صدا، نه تنها برای موسیقی، بلکه برای مداخلات صوتی اعتباری وجود خواهد داشت. ملکه دریاها، سیرک، راهپیمایی عروسی، دوم، کوچکتر، ماه.

یک نقاشی، شاید یک مکان، علیلو وجود دارد. ممکنه واقعی باشه مطمئناً در جلوی دوربین قرار دارد که گویی خود هرتزوگ آن را آنجا قرار داده است. توده‌ای گشاد شده، بابلی تومور، دماغه‌هایی مانند خرطومی و بالکن‌هایی مانند جوش‌هایی که مانند زخم‌های طبقه‌ای بارور می‌شوند. صدا تبدیل به حباب الکترونیکی می شود و سنتز اثیری مانند سلولوئیدی است که روی بدنه بشقاب پرنده هجوم می آورد. یک تیراندازی تکنو.

جاهایی وجود دارد که این یک چشم مستند است، امتداد طولانی بدون مونولوگ، دیالوگ، منظره‌ای که با نشانه‌های کوچکی از مداخله انسانی مشخص شده است. گوشت پخته آویزان در پی. “در روستا چیزی نیست و مردم خسته می شوند.” دینداری هست و دینداری هست. “مار این، مار آن”. سقف را بچشید. قصه را تعریف کن.

لحظاتی پیش می‌آیند که شاید عکس‌ها مانند هر عکس دیگری ساخته می‌شوند، اما به شیوه‌ای متفاوت دروغ می‌گویند. پس از داستانش، او از میان آویزهای شیشه ای چراغ رومیزی شکسته می شود. در طول داستان خود او از پشت در قاب نگرانی و امتیاز دیده می شود. پس از داستان او، او را از ماشین پیاده می کنند. در طول داستان او، او به عنوان چشمانی در آینه دید عقب دیده می شود، جهان به تاری شدن نورهای یکباره در پشت و رو تبدیل شده است.

چراغ را خاموش کن عکس را گردگیری کنید. زمزمه هایی را که زیرنویس شده اند بشنوید یا ندهید. ببینید مسیح به مادر باکره خود سلام می کند. آیا این ایستگاه ها روی صلیب هستند؟ عکس نوشته زنده؟ Tableux Rasa. چه چیزی رمزگذاری شده است، چه چیزی پنهان است؟ چه کسی دیگری تماشا می کند؟ فضولان در پنجره ها شورت به رنگ شیری. سه چراغ قرمز در دامنه تپه. هودهای هفته مقدس. زمین ها با کارائوکه سبز شده اند. آسمان برای او روشن می شود.

Mighty Flash (2021) - IMDb

زیرنویس Mighty Flash 2021 وقتی کاری برای انجام دادن وجود دارد، هرگز در اطراف نیستند، اما زمانی که سرگرمی وجود دارد؟ نوشتن کلمات اختصاری به این صورت است که گویی WI با MDMA تلاقی داده شده است، اما چه کسی می تواند The Stepford Wives را در مندی پیش بینی کند؟ بز را در عدل بورگوندی غسل می دهند. یک رپتور راه خود را به سمت میز کم ارتفاع در اتاق نشیمن، خمیده ای کم عمق برای صیقل دادن، بال می زند.

ظلم ها فراوانند، پژواک آنها فلزی است. به اوا بگو و او به دنیا خواهد گفت. در سراسر نه فقط سر و صدا، موسیقی، ناراحتی. فیلم Ainhoa ​​Rodriguez از کارگردانی او، نویسندگی، یک بازیگر غیرحرفه ای استفاده می کند. من به روی اندرسون فکر می‌کردم، از نظر حس اگر نه در جزئیات. عرق، درخشش، کلیساها نیز وجود دارد، اما پالت در عرض جغرافیایی دیگر آرام است، دیوارهای سفید رنگ لکه های دیگری را پنهان می کنند. این اولین ویژگی او است، یک ورود شگفت انگیز. Willy Jáuregui لنزهای ترسناک و علمی تخیلی را ارائه کرده است، اما رنگ‌های خاموش اینجا در آن پس‌زمینه ابرواقعی هستند، نه فقط به معنای گسترده، بلکه شاید هندسی. واقعی چند درجه چرخید و با ابعاد اضافی تلاقی کرد. یک آسمان شیشه ای دو ماه.

Mighty Flash (2021) - IMDb

آلخاندو لوار و پالوما پناروبیا برای همه چیز از کیک های عسلی گرفته تا دریاچه های پلیسی موسیقی ارائه می دهند. چندین نفر دیگر نیز در بخش صدا وجود دارند، از جمله اعتبارات فولی. آهنگی (و ریمیکس آن) توسط گروه سایکدلیک فلامنکو راک مستقر در سویل، کوئنتین گس و لوس زینگاروس، بخشی از این منظره است. چند نکته در مورد آن مرا به یاد گروه تجربی دیگری به نام دایره فنلاند انداخت. نه فقط از نظر عجیب و غریب بودن، انگورهای پروگ که توسط پانک خفه شده بودند، بلکه به نوعی دهه ۱۹۷۰ که هرگز پایان نیافته بود. گویی هر فریم از Excalibur یک به یک بر روی یک ون فورد سری E فرو می‌رود تا زمانی که تبدیل به یک گوی شود، در نورهای خاص یک دوازده وجهی که هر چهره آن نوید یک اجنه را می‌داد.

من با آن احاطه شده بودم. در منشور آن منعکس شده است. مطمئناً مردم اطراف آن ادعا می‌کنند که این یک چیز یا چیز دیگری است و ممکن است اینطور باشد، اما چیزی که غیرقابل انکار آن را مدیریت کرد این بود که یک تجربه باشد. برای یافتن چیز جدیدی حتی در کوچه پس کوچه های چیز قدیمی.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.