تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 آبان 1400 - 23:03
15 بازدید
کد خبر : 103111

هستیم بر آن عهد که بستیم…

هستیم بر آن عهد که بستیم…

تمام طول سال در ایسنا مازندران به دنبال دلایل مشکلات توسعه مازندران دویدیم تا راهکارهای اساسی بر طبق نظر کارشناسان را به سمع و نظر مسئولان برسانیم، امید است تا در این سال جدید مسئولان مازندران برای رشد و توسعه این استان با بهره گیری از نتایج این گزارشات قدمی مثبت در این راه بردارند. سال

تمام طول سال در ایسنا مازندران به دنبال دلایل مشکلات توسعه مازندران دویدیم تا راهکارهای اساسی بر طبق نظر کارشناسان را به سمع و نظر مسئولان برسانیم، امید است تا در این سال جدید مسئولان مازندران برای رشد و توسعه این استان با بهره گیری از نتایج این گزارشات قدمی مثبت در این راه بردارند.

سال ۹۷ با تمام خوشی ها و ناخوشی هایش مانند برق و باد سپری شد تا به ما نشان دهد زندگی همین دقایق در حال گذر است، پس قدر دان داشته هامان باشیم. بهاری دیگر آمد که نشانمان دهد در پس هر سختی روزهای شادی نیز خواهد آمد و درب همیشه به روی یک پاشنه نمی چرخد.

به گزارش ایسنا مازندران، سال ۹۷ برای کشور به ویژه استان مازندران توام با حوادث و اتفاقات ویژه بود، که گاهی تلخی ها بر حوادث شیرین می‌چربید و مهم ترین آن شاید سقوط ارزش پول ملی، تورم و اقتصاد نیمه فلج کشور بود اما با تمام این احوال مردم در انتظار بهار توسعه و تحول همچنان پشت در پشت ایستاده اند و قاطعانه از مام خود حمایت کرده و خواهند کرد.

این بهار که به بنا به فرموده رهبر سال رونق تولید لقب گرفته است باید بیشتر حواسمان باشد تا با تکیه بر تولید داخلی بر تورم‌ها و تحریم ها چیره شویم و دوباره حیات را بر کالبد اقتصاد کشور بدمیم. ۳۶۵ روز در ایسنا مازندران به دنبال دلایل مشکلات توسعه مازندران دویدیم تا راهکارهای اساسی بر طبق نظر کارشناسان را به سمع و نظر مسئولان برسانیم، امید است تا در این سال جدید مسئولان مازندران برای رشد و توسعه این استان با بهره گیری از نتایج این گزارشات قدمی مثبت در این راه بردارند.

توجه اساسی به جنگل های هیرکانی، مراقبت از خاک های بکر استان، استفاده از آب‌بندان ها و راه اندازی مزارع گردشکری کشاورزی، توسعه صنایع جدید با توجه به ظرفیت های استان، استفاده از نخبگان و تحصیلکردگان در بدنه امور اجرایی، جلوگیری از انتقال آب خزر و عواقب انتقال آن، توجه ویژه به گردشگری دریایی و استفاده از ظرفیت گیاهان و بومگردی برای رونق اقتصادی استان و بسیاری سوژه های دیگر رادر سال ۹۷ پیگیری کردیم تا نقاط ضعف و قوت استان را بیش از پیش نشان دهیم تا با کمک آن بتوان راهی برای خروج از مشکلات یافت حال که سالی جدید آغاز شده باز هم قلم به دست و با کفش آهنین در پی مطالبات مازندران می دویم تا شاید روزی این استان را بدون دغدغه و مشکلات ببینیم.

بر آن عهدی که بستیم؛ هستیم…

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.