تاریخ انتشار : یکشنبه 2 مرداد 1401 - 12:20
75 بازدید
کد خبر : 198774

هزینه ریمپ ایسیو خودرو در مرکز ریمپ کاراک چقدر است

هزینه ریمپ ایسیو خودرو در مرکز ریمپ کاراک چقدر است

  در مرکز ریمپ ایسیو کاراک ما ریمپ را به ۳ قیمت تقسیم کرده ایم، اول ریمپ ارزان ، مخصوص افرادیست که میخواهند دستی به وضعیت خودرو بکشند و اصطلاحا با ریمپ حالی به خودرو بدهند، این مشتریان میتوانند با کلید واژه ریمپ ارزان درخواست ریمپ خود را ابراز نمایند.  دوم مشتریانی که میخواهند وضعیت

 

در مرکز ریمپ ایسیو کاراک ما ریمپ را به ۳ قیمت تقسیم کرده ایم، اول ریمپ ارزان ، مخصوص افرادیست که میخواهند دستی به وضعیت خودرو بکشند و اصطلاحا با ریمپ حالی به خودرو بدهند، این مشتریان میتوانند با کلید واژه ریمپ ارزان درخواست ریمپ خود را ابراز نمایند. 

دوم مشتریانی که میخواهند وضعیت خودرو را دلچسب نمایند و از رانندگی لذت ببرند ولی نمیخواهند مسابقه بدهند و این گروه میتوانند با کلید واژه ریمپ فول درخواست خود را بدهند و نهایتا سوم ، ریمپ مسابقاتی که میخواهند کل بندازن و توی پیست برن که همه چیز رو به کاراک میسپارن و در مورد هزینه ریمپ مشکلی ندارند، این گروه با کلید واژه ریمپ مسابقانی درخواست خود را میدهند.

 

 

قیمت ریمپ چقدر است ؟

به دلیل زیاد شدن ریمپ کنندگان ایسیو قیمت های مختلفی برای این کار ارائه می شود. به همین علت در اینجا دلایل اختلاف قیمت ها را برای مشتریان کاراک توضیح می دهیم :

 مهمترین دلیل : افرادی با استفاده از برنامه های کپی اقدام به ریمپ خودرو می کنند که حاصل این کار صدمات جدی به موتور و ایرادات اساسی در برنامه می شود. 

توضیح دلیل فوق : دلیل تفاوت در هزینه ریمپ ای سی یو میزان تخصص افراد ، تجهیزات و تجارب می باشد. موارد بسیاری دیده شده که دارنندگان خودرو برای ریمپ ایسیو به افراد غیر متخصص که اغلب تنظیم موتور کاران سطح شهر هستند مراجعه کرده اند. این افراد بعد از ریمپ خودرو هزینه های سنگینی برای مشتریان به بار آورده اند که از جمله این موارد می توان به روشن شدن چراغ svs ، چراغ چک ،خطای سنسور ناک ، ذوب شدن پیستون، خام سوزی اشاره کرد.

به صورت کلی هزینه ریمپ ایسیو خودرو در کاراک در تاریخ ۱۴۰۱.۴.۳۰  به شرح زیر می باشند :

  • هزینه ریمپ خودروهای دریچه گاز سیمی ایرانی ۴۵۰.۰۰۰ 
  • هزینه ریمپ خودروهای دریچه گاز برقی ایرانی ۵۵۰.۰۰۰
  • هزینه ریمپ ایسیو EZU بین ۵۵۰.۰۰۰ تا ۸۵۰.۰۰۰
  • هزینه ریمپ خودروهای چینی از ۵۵۰.۰۰۰ تا ۸۵۰.۰۰۰
  • هزینه ریمپ خودروهای مدل ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱  مبلغ ۶۵۰.۰۰۰ 

 

برای مشاهده ریز قیمت های ریمپ خودرو می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید : 

 

قیمت ریمپ

 

ریمپ ایسیو چیست ؟

 

تقریباً تمام خودروهای مدرن امروزی دارای یک ECU (واحد کنترل موتور) هستند که نحوه رفتار موتور را کنترل می کند. آن را به عنوان رایانه ای در نظر بگیرید که نرم افزاری را برای کار با موتور اجرا می کند.

 

 

ECU یک کامپیوتر کوچک است که عملکرد موتور را کنترل می کند و دارای تنظیمات مشخصی است و ین تنظیمات قبل از عرضه وسایل نقلیه به بازار انجام می شود.

متغیرهای زیادی وجود دارد که باید در تنظیمات نرم افزار ECU در نظر گرفته شود مانند شرایط آب و هوایی مختلف، قوانین و محدودیت ها و کیفیت سوخت و سایر پارامترها که می توانید تمام این تنظیمات را با ریمپ خودرو تغییر دهید. ریمپ ای سی یو می تواند خودرو را با شرایط آب و هوایی منطقه و همچنین کیفیت سوخت کشورهای مختلف تطبیق دهد. پس از ریمپ خودرو ، مصرف سوخت به طور کامل بهینه و کاهش می یابد. علاوه بر این شتاب خودرو بهتر می شود و ناک موتور نیز از بین می رود . 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.