تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 آذر 1400 - 22:50
15 بازدید
کد خبر : 120477

قهرمانی تفتیان در مسابقات انتخابی تیم‌ملی

قهرمانی تفتیان در مسابقات انتخابی تیم‌ملی

رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان مردان با قهرمانی امیر مرادی در ماده ۸۰۰ متر، حسن تفتیان در دوی ۱۰۰ متر و کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع پایان یافت. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مسابقات دوومیدانی انتخابی تیم ملی مردان با حضور ورزشکارانی از استان‌های مختلف کشور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد. برگزاری

قهرمانی تفتیان در مسابقات انتخابی تیم‌ملی
رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان مردان با قهرمانی امیر مرادی در ماده ۸۰۰ متر، حسن تفتیان در دوی ۱۰۰ متر و کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع پایان یافت.
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مسابقات دوومیدانی انتخابی تیم ملی مردان با حضور ورزشکارانی از استان‌های مختلف کشور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد.
برگزاری این رقابت‌ها در حالی بود که ماده‌های پرش با نیزه و پرش طول به دلیل بدی شرایط جوی برگزار نشد و دوندگان ۱۰ هزار متر نیز از ادامه رقابت خود انصراف دادند.
اسامی نفرات اول تا سوم ماده‌های مختلف به شرح زیر است:
ماده ۱۱۰ متر با مانع:
۱- میلاد سیار ۱۴:۱۵
۲- آرمین سبحانی ۱۴:۷۱
۳- علی سلامتیان ۱۴:۷۲
ماده ۱۰۰ متر:
۱- حسن تفتیان ۱۰:۰۹
۲- سید مهران حسینی ۱۰:۳۸
۳- رضا قاسمی ۱۰:۴۴
ماده ۸۰۰ متر:
۱- امیر مرادی ۱:۵۰:۹۶
۲- عبدالرحیم درزاده ۱:۵۲:۳۷
۳- علی عالمی ۱:۵۳:۴۱
ماده ۴۰۰ متر:
۱- مهدی رحیمی ۴۷.۵۸
۲- سهند توانایی ۴۸.۴۵
۳- رضا کاشف ۴۹.۷۰
ماده پرتاب دیسک:
۱- بهنام شیری ۵۹.۷۰
۲- محمد صمیمی ۵۷.۶۲
۳- سجاد پیرآیقرچمن ۵۴.۳۳
ماده ۱۵۰۰ متر:
۱- محمد جعفری آخماز ۳:۴۹.۶۰
۲- امیر زمانپور ۳:۴۹.۹۲
۳- علی فهیمی ۳:۵۱.۳۴
ماده پرش سه گام:
۱-و حید صدیق ۱۵.۳۴
۲- حمیدرضا کیا ۱۵.۲۱
۳- هادی مداحی ۱۴.۷۶
ماده پرش ارتفاع:
۱- کیوان قنبرزاده ۲.۱۵ متر
۲- رضا سلیمی ۲.۰۵ متر
۳- حسین بیزار ۲.۰۰ متر
ماده پرتاب نیزه:
۱- یوسف یوسف‌وند ۶۷.۱۰ متر
۲- مصطفی نیکخواه ۶۲.۳۱ متر
ماده پرتاب چکش:
۱- رضا مقدم ۶۷.۸۲ متر
۲- داوود ملک‌پور ۴۲.۰۰ متر
ماده ۳ هزار متر با مانع:
۱- مسلم نیادوست ۹:۰۹.۷۲ دقیقه
۲- بهزاد مصطفوی ۹:۳۰.۷۶ دقیقه
ماده ۲۰۰ متر:
۱- فرشاد اداوی ۲۱.۳۴ ثانیه
۲- محمدرضا فریدی ۲۱.۴۶ ثانیه
۳- رضا قاسمی ۲۱.۶۴ ثانیه
ماده ۵ هزار متر:
۱- جواد علیزاده ۱۶:۴۴.۱۰ دقیقه
۲- عطا اسدی ۱۷:۱۷.۸۶ دقیقه
ماده ۴۰۰ متر با مانع:
۱- مهدی پیرجهان ۵۰.۹۴ ثانیه
۲- جواد شوریابی ۵۲.۵۳ ثانیه
۳- رضا ملک‌پور ۵۲.۶۰ ثانیه
ماده پرتاب وزنه:
۱- شاهین جعفری ۱۸.۰۰ متر
۲- محمدرضا طیبی ۱۷.۷۳ متر
۳- علیرضا مهرصفوتی ۱۷.۵۵ متر

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.